Gdańsk

Zakup PLUS - pośredniczymy w kupnie nieruchomości mieszkaniowych klasy premium.

Jeśli nie chcesz szukać nieruchomości samemu, lub nie masz na to czasu, a oczekujesz wygody i wyjątkowego serwisu ze strony profesjonalisty, przy wyszukaniu i zakupie nieruchomości, ta usługa jest specjalnie dedykowana dla ciebie. 

W tej usłudze Makler może być twoim osobistym profesjonalnym doradcą i konsultantem, od zdefiniowania twoich potrzeb i oczekiwań do zamknięcia transakcji i odbioru nieruchomości. 

Zakup PLUS to przede wszystkim specjalne dedykowane wyszukanie nieruchomości z ofert dostępnych w danym czasie na rynku, oferowanych przez biura nieruchomości z którymi firma współpracuje, jak również z ofert wystawianych bezpośrednio przez sprzedających.

Myślisz - nic nowego, wiele innych firm też to oferuje. Zgadza się, ale wyszukanie ofert to nie wszystko, co możesz otrzymać w nowej usłudze Zakup PLUS. 

Usługa Zakup PLUS rozpoczyna się spotkaniem konsultacyjnym z naszym Maklerem, po to abyś mógł w dogodnym dla ciebie czasie i miejscu, uzyskać odpowiedzi na nurtujące cię pytania związane z planowanym zakupem nieruchomości. Abyś mógł swobodnie skorzystać z wiedzy i doświadczenia Maklera, by raz jeszcze wspólnie z nim w oparciu o jego wiedzę i doświadczenie przeanalizować twoje potrzeby i oczekiwania. Po to aby zbudować twój osobisty profil mieszkaniowy i precyzyjnie zdefiniować jakiej dokładnie nieruchomości powinniśmy dla ciebie szukać. 

Dla twojej wygody i oszczędności cennego czasu, Makler może przybyć na spotkanie konsultacyjne, w uzgodnionym terminie do miejsca twojej pracy, zajęć, lub zamieszkania. 

Po gruntownej analizie twoich potrzeb i oczekiwań, co do nowej nieruchomości jaką chciałbyś kupić, Makler rozpocznie poszukiwania odpowiednich ofert na rynku. Po wyszukaniu ofert prezentujemy tylko te odpowiadające twojemu profilowi, a ilość ofert ograniczamy maksymalnie do dziesięciu. 

Ogląd wybranych nieruchomości organizujemy w dogodnych dla ciebie terminach w formie indywidualnych wizytacji, maksymalnie do dwóch nieruchomości w jednym terminie, abyś mógł dobrze z nimi się zapoznać i podjąć właściwe oceny i decyzje. Po każdym terminie wizytacji możesz skorzystać z konsultacji z Maklerem by przedyskutować swoje oceny z ocenami Maklera.

Po wyborze odpowiedniej nieruchomości, Makler na twoje życzenie może uczestniczyć lub prowadzić ostateczne negocjacje transakcji. Jeśli negocjacje dojdą do skutku Makler przeprowadzi dalsze czynności niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży zgodnie ze standardami firmy wraz z asystą przy podpisaniu aktu notarialnego i objęciu nieruchomości w posiadanie.  

Odpłatność za usługę Zakup PLUS jest dwuetapowa i składa się z opłaty początkowej w kwocie 350 PLN (brutto) za serwis konsultacyjny Maklera wraz z wyszukaniem i prezentacją wizytacyjną nieruchomości z pierwszego pakietu ofert, przygotowanego na podstawie osobistego profilu mieszkaniowego zamawiającego, oraz wynagrodzenia prowizyjnego należnego tylko w przypadku nabycia zaprezentowanej uprzednio nieruchomości, w wysokości od 1 % do 2,5% (brutto) ceny nabywanej nieruchomości. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie przy zawarciu umowy o świadczenie usługi Zakup PLUS.

Usługę realizujemy na terenie miast Gdańsk, Sopot, Gdynia, oraz miasta Słupsk i powiatu Słupskiego. 

Dodatkowo usługa Zakup PLUS na życzenie klienta może być rozszerzona o:

  • transfer z lotniska lub dworca,
  • city tour - wycieczka po mieście lub dzielnicy w której poszukujemy nieruchomości,
  • serwis poznaj miasto, obejmujący praktyczne informacje miejskie, w tym dotyczące transportu, spraw urzędowych m.in. zameldowania, rejestracji auta, znalezienia szkół i przedszkoli, zawierania umów z dostawcami mediów tj. prąd, gaz itp.
  • pomoc w znalezieniu firm remontowych do renowacji mieszkania, oraz przeprowadzki.

Odpłatność za rozszerzenie usługi Zakup PLUS ustalana jest indywidualnie zależnie od wybranych przez klienta opcji.

Jeśli chcesz skorzystać z usługi Zakup PLUS wypełnij i wyślij zgłoszenie , nasz Makler niezwłocznie skontaktuje się z tobą w tej sprawie.

Oddział w Gdańsku obecnie nie prowadzi pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości tzn. nie przyjmuje ofert do sprzedaży i oferowania na rynku, a jedynie obsługę klientów kupujących jako pośrednik kupującego.

WYSZUKUJEMY, DORADZAMY, FINALIZUJEMY

Od ponad 20 lat uczestniczymy w zakupach i sprzedaży nieruchomości.
Oferujemy tę wiedzę w indywidualnym podejściu, wszystkim tym,
którzy oczekują skutecznego pośrednictwa w zakupie nieruchomości.

 

SZACUJEMY WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

Właściwa wartość nieruchomości wynika z wielu szczegółów.
Jesteśmy profesjonalistami od badania tych szczegółów.
Analizujemy, badamy, wyliczamy, aby prawidłowo oszacować wartość.

Facebook