Gdańsk

Jak pracujemy

Krynicki Nieruchomości od lat wyznacza nowe standardy na rynku. Specjalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi i wycenie nieruchomości. 

Mamy wieloletnie doświadczenie, kompetencje i dobre praktyki. W pośrednictwie naszą główną ideą jest otwarte podejście do sprzedaży i kupna nieruchomości, z pełną dostępnością informacji o nieruchomościach dla naszych klientów, z przejrzystymi procedurami i uczciwym podejściem do prowadzonych spraw. W wycenie nieruchomości rzetelnie badamy i analizujemy rynek i wycenianą nieruchomość, aby prawidłowo oszacować wartość.

W oddziale Gdańsk w zakresie pośrednictwa, oferujemy wyłącznie pośrednictwo w kupnie nieruchomości mieszkaniowych klasy premium i luksusowych z rynku trójmiejskiego, wyszukiwanych na indywidualne zlecenie klienta. 

Więcej informacji na temat usług pośrednictwa w oddziale Gdańsk znajdziesz w dziale Pośrednictwo.

Dla wygody naszych klientów, prowadzimy w pełni mobilną obsługę klienta, na spotkania konsultacyjne to my docieramy do naszych klientów w dogodnych dla nich miejscach jak np. w miejscu pracy, zajęć lub w domu czy innym wygodnym dla klienta miejscu.

To nowa jakość na rynku, wypracowana wieloletnim doświadczeniem i koncept pośrednictwa, który ma dawać klientom wygodę, wysoko wartościową usługę oraz satysfakcjonujące transakcje. 

Wystarczy telefonicznie lub poprzez stronę internetową zamówić wizytę, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem i umówi na spotkanie w wygodnym dla Państwa miejscu na terenie Trójmiasta.

Podobnie realizujemy usługi dodatkowe i usługi wyceny nieruchomości w ramach Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego.

WYSZUKUJEMY, DORADZAMY, FINALIZUJEMY

Od ponad 20 lat uczestniczymy w zakupach i sprzedaży nieruchomości.
Oferujemy tę wiedzę w indywidualnym podejściu, wszystkim tym,
którzy oczekują skutecznego pośrednictwa w zakupie nieruchomości.

 

SZACUJEMY WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

Właściwa wartość nieruchomości wynika z wielu szczegółów.
Jesteśmy profesjonalistami od badania tych szczegółów.
Analizujemy, badamy, wyliczamy, aby prawidłowo oszacować wartość.

Facebook