Gdańsk

Historia firmy

Firma Krynicki Nieruchomości została założona przez Roberta Krynickiego w Słupsku 1 sierpnia 1996 roku. Dzięki niekonwencjonalnemu myśleniu, już od momentu jej powstania Krynicki Nieruchomości idzie własną drogą, wyznaczając nowe standardy na rynku.

Przez szereg lat nowoczesne myślenie i nowe idee, pozwoliły nam wypracować własny styl i wysoką jakość usług dla naszych klientów. Otwartość na zmieniający się świat i ludzkie oczekiwania, owocuje nowymi pomysłami i pozwala nam być wciąż o krok przed konkurencją.

Od 2005 roku, jako pierwsi w kraju, świadczymy usługi pośrednictwa w nowym modelu opartym na idei otwartego sprzedawania nieruchomości m.in. bez pobierania prowizji od kupujących. Wraz z tym wprowadziliśmy na rynek nowy sposób prezentowania nieruchomości, który nazywaliśmy słowem „wizytacje” - to prezentacja nieruchomości bez zbędnych formalności, z umówieniem wizyty na miejscu oraz nowym sposobem na wygodną formę rozpoczęcia negocjacji.

Od 2009 roku dla oddziału w Słupsku wydajemy własną gazetkę z ofertami nieruchomości "Lokalne nieruchomości". Stworzyliśmy bardzo nowoczesną i wygodną dla klientów stronę internetową.

Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych, a od 2012 roku idąc o krok dalej wprowadziliśmy podział na oddziały STANDARD i PREMIUM. Oddział STANDARD zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie wszystkich rodzajów nieruchomości, a oddział PREMIUM wyłącznie nieruchomościami mieszkaniowymi w segmencie premium i luksusowym, obecnie tylko w usłudze Zakup PLUS.

Pierwszy oddział PREMIUM rozpoczął działalność  1 sierpnia 2012 r. w Gdańsku.

Wraz z nowym podziałem wprowadziliśmy również na rynek nową ekskluzywną usługę „zakup PLUS”. Jest ona dedykowana specjalnie dla wymagających kupujących, którzy oczekują indywidualnej obsługi Maklera w całym procesie poszukiwania nieruchomości wraz z finalizowaniem zakupu nieruchomości. Więcej o Zakup PLUS w dziale Pośrednictwo.

Od 1 sierpnia 2014 r. rozpoczął działalność nowy dział firmy, wyodrębniony z dotychczas dodatkowych usług uzupełniających w zakresie wyceny nieruchomości, pod nazwą Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego kierowana przez rzeczoznawcę Roberta Krynickiego.

WYSZUKUJEMY, DORADZAMY, FINALIZUJEMY

Od ponad 20 lat uczestniczymy w zakupach i sprzedaży nieruchomości.
Oferujemy tę wiedzę w indywidualnym podejściu, wszystkim tym,
którzy oczekują skutecznego pośrednictwa w zakupie nieruchomości.

 

SZACUJEMY WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

Właściwa wartość nieruchomości wynika z wielu szczegółów.
Jesteśmy profesjonalistami od badania tych szczegółów.
Analizujemy, badamy, wyliczamy, aby prawidłowo oszacować wartość.

Facebook